top of page

Naujagimio fotosesija

Naujagimio fotosesija - pakankamai nauja sritis Lietuvoje, nors pasaulyje tokios fotosesijos vyksta ne vieną dešimtmetį. Ir nors nemažai tėvų nuogastauja, bet tokia fotosesija visiškai saugi mažyliui, jeigu ji atliekama profesionalų. Šiai fotosesijai nerekomenduoju rinktis pradedančiųjų fotografų, nes naujagimių fotografijos sritis - reikalaujanti nemažų žinių ir įgūžių. Įprastai šios srities specialistai dalyvauja ne vienuose kursuose ir naujagimių saugumo mokymuose.

Kada geriausia daryti fotosesiją?
Įprastai rekomenduojamas amžius fotosesijai yra pirmos 14 dienų (idealu 5-10 para). Tokio amžiaus mažyliai kietai miega, yra lankstūs ir įprastai dar nėra prasidėję diegliukai. Todėl labai didelė tikimybė, kad naujagimis fotosesijos metu tiesiog miegos, visiškai nekreipdamas dėmesio į dirgiklius. Vyresni mažyliai jau yra jautresni, juos ne visada pavyksta lengvai užmigdyti ir jie lengviau atsibunda. 

Kaip vyksta fotosesija?
Įprasta fotosesijos trukmė - 2-4 val. Jos metu neskubama, todėl turėsite laiko mažylį pamaitinti, pervystyti ir jei reikia nuraminti. Fotosesijos metu naujagimis migdomas. Tai daroma iš dalies todėl, kad naujagimio būdravimo laikas labai trumpas, o ilgiau pabuvę nemiegoję darosi irzlūs. Taip pat dalis naudojamų pozų tampa nesaugios dėl galimybės mažyliui iškristi iš naudojamų rekvizitų arba kelia diskomfortą. Nemiegant naujagimio raumenys įsitempia, todėl gali nepavykti gražiai supozuoti. Jie dažnai nekoordinuotai gestikuliuoja, kiša pirštukus į burnytę ir nefokusuoja žvilgsnio.

Kada rezervuoti fotosesiją?
Fotosesiją rezervuoti rekomenduoju trečio semestro pradžioje. Rezervuojama pleminari fotosesijos data, kuri gimus mažyliui gali būti koreguojama. Kadangi priimamas tik tam tikras fotosesijų skaičius, o fotosesijai dažnai skiriama visa diena, gimus mažyliui ne visada galima surasti laisvą vietą, ypač jei naujagimiui savaitė ir daugiau. Taip pat gimus mažyliui atsiranda naujų rūpesčių ir dažnai fotografo paieška nustumiama į antrą planą. Užsiregistravus iš anksto jums jau nebereikės rūpintis paieškomis ir galėsite ramiai laukti fotosesijos.

Ką reikia turėti fotosesijai?
Visi reikalingi rekvizitai (rūbeliai, lovytės ir kt.) yra fotostudijoje. Patiems pirkti ir vežtis į fotostudiją rekvizitų nereikia. Jeigu norite tam tikro rūbų derinio, spalvų ar rekvizitų, informuokite iš anksto, nes tam reikalingas pasiruošimas. Su savimi turėkite savo ir kūdikio hihienos reikmenis, visas tikslus sąrašas ir pasiruošimui skirta informacija atsiunčiama jau užsisakius fotosesiją. Svarbiausia atvažiuoti su gera nuotaika, nes mažyliai puikiai jaučia emocijas. 

Iki susitikimo!

Kainoraštis

naujagimio fotosesija 2.jpg

MINI

 • Fotografuojama studijoje

 • Fotografuojamas tik naujagimis

 • 3 skirtingos kompozicijos

 • Fotosesijos trukmė iki 2 val.

 • Pateikiama 10 retušuotų nuotraukų

 • Kategoriškai atsisakant vystyti mažylį ir viršijant fotosesijos trukmę +50€ už kiekvieną papildomą valandą arba atiduodamas mažesnis nuotraukų kiekis. Nenorint, kad mažylis būtų vystomas rekomenduoju rinktis life-style fotosesiją

80€*/100€

naujagimio-fotosesija-18.jpg

ĮPRASTA

 • Fotografuojama studijoje

 • Fotografuojamas naujagimis vienas, su šeimos nariais

 • 4 skirtingos kompozicijos

 • Fotosesijos trukmė iki 3 val.

 • Pateikiama 20 retušuotų nuotraukų

 • Kategoriškai atsisakant vystyti mažylį ir viršijant fotosesijos trukmę +50€ už kiekvieną papildomą valandą arba atiduodamas mažesnis nuotraukų kiekis. Nenorint, kad mažylis būtų vystomas rekomenduoju rinktis life-style fotosesiją

100€*/120€

naujaginio fotosesija 3.jpg

LIFE-STYLE

 • Natūrali fotosesija atliekama nepozuojant be rekvizitų.

 • Fotografuojamas naujagimis vienas ir su šeimos nariais

 • Fotosesijos trukmė iki 2 val

 • Pateikiama 20 retušuotų nuotraukų

80€*/100€

Papildoma informacija

 

*Kaina su nuolaida sutinkant publikuoti nuotraukas.
Nuotraukos atiduodamos per 6 sav. persiunčiant internetu. Neretušuoti kadrai neatiduodami ir nesaugomi. Pageidaujant nuotraukos gali būti suretušuotos per 2 d.d. Tokios paslaugos kaina 20€.
Naujagimiams fotografuoti palankiausios pirmos 14 dienų, todėl rezervaciją geriausiai atlikti iš anksto. Susisiekus jau gimus fotosesijoms priimama tik esant laisvų vietų. Data parenkama pagal pleminarią gimimo datą, kuri gimus vaikeliui gali būti koreguojama.
Užsisakant reikalinga pervesti 20€ užstatą. Viskuo, ko reikia fotosesijai mini ir įprastai fotosesijai (rekvizitai, šildytuvas ir kt.) pasirūpina fotografas. 

bottom of page